Візитка гімназії

Плесецька гімназія

Кожна дитина є талановитою – розкрити цей талант,
показати шлях до успіху,
допомогти стати самостійною та самодостатньою –
місія колективу школи.

Мова освітнього процесу – українська

    Кількість учнів: 

Ліцензована – 500

Фактична – 387

    Кількість класів: 18

    Педагогічних працівників: 31 (2 сумісники)

 З них:

·        спеціалістів – 3,

·        вчителів II категорії – 5,

·        вчителів I категорії  – 5;

·        вчителів вищої категорії – 13;

·        мають звання «Старший  вчитель» -4,

·        «Вчитель-методист» -6.

     Профіль навчання закладу для 1-9 класів – універсальний.

     Гімназія працює над  питанням: “Професійне зростання педагога як складова внутрішньої системи забезпечення якості освіти”

     Для реалізації даної теми була створена програма роботи на 5 років, виконуючи яку педагогічний колектив використовує наявне навчальне та матеріально-технічне забезпечення.

   Для навчання учнів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій школа має два обладнані кабінети інформатики, лінгафонний кабінет, чотири мультимедійні проектори та вільний доступ до Інтернету, крім того, у кабінетах хімії та біології є комп’ютери та телевізори. 

     Добрі умови для навчання мають учні початкової ланки у світлих, обладнаних навчальними посібниками та приладдям кабінетах, де з ними працюють чуйні, працьовиті та закохані у свою справу вчителі. Кабінети 4-А; 6-А та 8-А класів, у яких учні навчаються за програмою “Інтелект України”, оснащені новітніми засобами навчання та обладнанням, що забезпечує ефективну організацію освітнього процесу.

           Вчителі-предметники проводять цікаві і змістовні заняття у відповідно обладнаних кабінетах: хімії, біології, географії, математики, фізики, української мови. Постійно ведеться робота по покращенню матеріально-технічної бази всіх класів-кабінетів.

      В школі постійно працюють  гуртки : “Вокально-хорового співу»,”Образотворчого мистецтва”, “Танцювально – хореографічний”, “Декоративно – прикладного мистецтва”, “Баскетбол”, “Військово-патріотичний”, “Умій рятувати життя”. Гуртківці є постійними учасниками та призерами конкурсів та оглядів художньої самодіяльності, та спортивно-масових закладів району.

       З метою формування  у дітей здорового способу життя вчителем-методистом Фоєю М.Ф. ведеться позашкільна спортивна робота з таких видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика. Завдяки цьому щорічно маємо призерів районних та обласних спортивних змагань. 

    Школа має бібліотеку з достатнім книжковим фондом художньої та довідкової літератури, що дозволяє учням використовувати у навчанні додаткову літературу для підготовки рефератів, доповідей та ін. Крім того школярі мають змогу добре готуватися до уроків позакласного читання.

    Для організації удосконалення відповідної фахової освіти та кваліфікації педагогічних працівників школа має постійно діючий обладнаний необхідною навчально-методичною літературою, періодичними виданнями та комп’ютерною технікою методичний кабінет.