Прибирання пришкільної території

 Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

    Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.

    12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.

   Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію.  Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.

   Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».

Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.

Дякуємо всім за працю!

Всесвітній день боротьби зі СНІдом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Плесецькій гімназії відбувся тематичний урок для учнів 9-х класів. Діти розглядали причини, шляхи інфікування, а також профілактичні заходи захисту і профілактику ВІЛ-інфекції. Учні  вчилися, як виявляти перші ознаки захворювання і куди звертатися за допомогою. Також дізналась, як дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до…

Продовжити читання

Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

1 грудня у 8а класі відбулося заняття, присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДОМ. Учні класу поновили свої знання про вплив інфекції на організм, шляхи передачі та толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ. Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів…

Продовжити читання

«16 днів проти насильства»

В рамках Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства», сьогодні з учнями 1-х класів проведено годину спілкування «Ми за щасливе дитинство!». Здобувачі освіти прослухали інформацію з приводу даної теми, переглянули відеоролик «Сімʼя – простір без насильства», за допомогою цеглинок LEGO обговорили важливість цієї проблеми та намалювали малюнки «Моя щаслива родина»

Продовжити читання

Ліки для захисників

Сьогодні  учні разом із членами шкільної команди “Джура” та колективом Плесецької гімназії об’єдналися, щоб зібрати й передати медикаменти для тих, хто захищає нашу країну.      Кожна упаковка ліків – це не лише набір предметів, а це частинка нашої душі. А також символ нашої підтримки і визнання тих, хто ризикує життям, захищаючи нас та нашу країну….

Продовжити читання

«16 днів проти насилля»

В рамках Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насилля» , сьогодні з учнями 9- х класів Плесецької гімназії була проведена година спілкування «Про насилля знай – впевнено себе почувай».  Під час спілкування діти сформували уявлення про проблему насилля й жорстокості та їх наслідків ; обговорили питання, як відрізнити конфлікт від насильства, вчились проявляти толерантне ставлення…

Продовжити читання

Залишити відповідь