![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/000000-2.jpg)
Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно.
Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.
12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.
Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію. Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.
Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».
Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.
Дякуємо всім за працю!
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-13_13-57-44-991-1024x768.jpg)
Літні заходи
Літні заходи в Плесецькій гімназії продовжуються. Сьогодні здобувачаи освіти 8-а та 8-б класів був проведений майстер- клас по плетінню патріотичних браслетів. Всі сплетені браслети будуть передані нашим захисникам. Продовження заходу – чаювання, на якому діти поділилися своїми враженнями про майстер-клас та планами на літо.
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-12_19-48-22-247-1024x768.jpg)
Літні заходи
Семикласники Плесецької гімназії сьогодні провели свій День розваг у місті Києві. Не дивлячись на ранкові обстріли та безперервну зливу, побували у Музеї становлення української нації , який охоплює давню історію,історію Київської Русі, добу Козаччини , нашу сучасність, а також завітали у Національний музей історії у Другій світовій війні. Остання локація -McDonalds , де…
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-11_11-44-56-106-768x1024.jpg)
Літні заходи
У літечко веселе Відкрила школа двері, Канікули! Канікули! Омріяна пора! Канікули! Канікули! Щебече дітвора! В нашій Плесецькій гімназії продовжуються літні заходи. Сьогодні з учнями 6-А та 6-Б класів були проведені «Веселі старти2. Діти із задоволенням брали участь в естафетах та змаганнях, грали в малюкбол. Після змагань діти поновили сили смаколиками на пікніку.
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-812-1024x768.jpg)
Літні заходи
Найкращий відпочинок влітку – з друзями!!! Сьогодні учні 5-х класів Плесецької гімназії чудово провели час на природі. Під час фотоквесту показали свою зібраність та кмітливість. Команди “зелених” та ” фіолетових” пройшли 20 станцій: літературні та музичні, художні та спортивні. Діти намагалися випередити свого суперника, тому виконувати завдання намагалися правильно та швидко. Обидві команди впоралися і…
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447896150_360119057089058_2935523805736917311_n-1024x509.jpg)
ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ПЛЕСЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ за участю директора та фахівців (консультантів) ІРЦ
Відбулися ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ПЛЕСЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ за участю директора та фахівців (консультантів) ІРЦ. Під час засідань розглянули результат моніторингу динаміки розвитку і питання реалізації ІПР кожної дитини з ООП, здійснили аналіз корекційно-розвиткової роботи на кінець року та намітили завдання роботи команди супроводу на наступний навчальний рік. Щиро вдячні керівництву закладу і участникам команд…
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_10-20-41-1024x768.jpg)
Веселі старти
Сьогодні здобувачі освіти 4-х класів Плесецької гімназії 🧑🏻🤝🧑🏻 весело провели час, граючи в гру “Веселі старти” 🚴🏼♀️👣. Діти випробували свої сили💪в різних спортивних естафетах. Перемогла – дружба!🤝