Щорічно 20 квітня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну, а найбільш широкого розповсюдження волонтерство набуло в роки російсько-української війни.
На сьогоднішній день волонтери – це мобільна резервна армія України. У ній є свої постачальники, медичні підрозділи, авторемонтні майстерні, фінансисти, медичний транспорт, служба тилу, яка виробляє необхідні для армії речі і продукти.
Завдяки їх нелегкій праці безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.
У Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ст. повага до волонтерів і їхньої безкорисної праці прищеплюється під час
– виховних годин;
– зустрічей з волонтерами;
– написання листів для наших захисників та збору смаколиків, які везуть на передову невтомні волонтери – люди з великими серцями.
Висловлюємо їм сьогодні нашу глибоку вдячність і щиру повагу.
Хорошим подарунком на День вдячності волонтерам буде наша з вами допомога – невеликий благодійний внесок, прояв турботи і теплоти по відношенню до тих, кому це потрібно.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/175449393_898036101034033_7217712087178232127_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/176080446_180906033852746_2550024564201944813_n-1024x768.jpg)