На уроці англійської мови. Учні перших класів ознайомились з лексичним матеріалом про свято Великдень. Під час уроку вивчали пісеньку про Великоднього зайчика. Також ознайомились з традиціями святкування Великодня в Англії та в Україні, познайомились з чудовою традицією збирання Великодніх яєць від Великоднього зайчика. На закріплення вивченого матеріалу виготовили листівку ”Easter Bunny”.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/1111-2.jpg)