На уроці англійської мови. Учні 3-А класу повторили слова про свято Великодня, зіграли в настільну гру ”Happy Easter ”. Також ознайомились з традиціями святкування Великодня, дізнались про символ свята – Великоднього зайчика. На закріплення вивченого матеріалу виготовили листівку ”Happy Easter” та написали англійською привітання для батьків та близьких.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/111111111.jpg)