23 вересня у 1-А класі Плесецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася інформаційна година ”Безпечна дорога від дому до школи”. Першокласники знайомились з мовою дорожніх знаків, обговорювали небезпечні ситуації на дорогах і шляхи їх уникнення. Здобувачі освіти залюбки взяли участь у дидактичних іграх ”Незнайко- пішохід”, ”Загадки світлофора Моргайка”. Діти отримали цікаву і пізнавальну інформацію та пообіцяли вчителю дотримуватись Правил дорожнього руху.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-23_09-37-36-016.jpg)