Сьогодні в 3-А класі пройшов «Урок доброти» про гуманне ставлення до братів наших менших. Діти познайомились з цікавими фактами про котиків та собак , усвідомили правила догляду за тваринами, закріпили знання та навички безпечної поведінки з безпритульними тваринами. Також презентували своїх улюбленців, а головне не словом, а ділом довели свою небайдужість. Діти розвісили оголошення з метою знайти господарів для кошенят.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-05_16-21-29-363.jpg)