5 жовтня 7-А клас долучився до Всеукраїнського уроку доброти. В Україні проблема безпритульних тварин є надзвичайно актуальною. В ході тренінгу здобувачі освітніх послуг ознайомилися з правилами догляду за домашніми тваринами, українським законодавством, а саме відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Учні з радістю продемонстрували фото своїх улюбленців та розповіли про умови їх утримання, засвоїли правила поведінки з безпритульними тваринами, визначили заходи як саме допомогти тварині, що опинилася на вулиці та згенерували поради для інших дітей ” знаю, вмію, буду відповідальним.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-06_07-13-00-076.jpg)