8 жовтня в шкільній бібліотеці Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 4-А класу був проведений бібліотечний урок ” Байки – це коштовність, яка дійшла до нас із сивої давнини”. Школярі закріпили свої знання про байку, як літературний жанр. Ознайомилися з творчістю українських байкарів, навчилися визначати ідейну спрямованість байки. В кінці заходу учні презентували свої малюнки та з радістю взяли участь в конкурсі на кращого читця байки.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-09_11-33-33-346-1.jpg)