12 жовтня, в бібліотеці нашої школи, відбулася презентація книги ” Тварини лікують” видавництва “Соняшник”. Завдяки бібліотекарці Галці О. Г. та вчителю біології Мирончук Л. В., діти дізналися про цілющі властивості тварин, особливості їх будови, а також можливості проведення досліджень в домашніх умовах. Діти дізналися багато цікавого, а також вмотивовані до використання цієї книги на уроках біології і для власного саморозвитку.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/png-transparent-book-library-book-rectangle-reading-presentation.png)