У Плесецькій ЗОШ продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань безпеки в мережі інтернет. Використовуючи платформу цифрової освіти ”Дія”, а саме серіал ”Безпека в інтернеті”з Марією Єфросініною та Анастасією Дьяковою, сьогодні семикласники отримали поради про те,як убезпечити себе в онлайн просторі а саме: як захистити свою приватність в інтернеті, як реагувати на небезпечний контент і спам, як важливо не публікувати зайвого в інтернеті і не реагувати на негатив онлайн. І ще багато цікавого, про що необхідно знати дітям для безпечного спілкування в Інтернеті.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1612863545_soc_inet-6-1.jpg)