Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України в Плесецькій ЗОШ І -ІІІ ступенів з метою виховання патріотизму, гордості за свій народ, розширення знань з історії козацтва, їх звичаїв та обрядів, популяризації здорового способу життя, виховання почуття дружби, взаємодопомоги відбулися змагання “Козацькі забави” для учнів 5-6 класів та 7-9. Рій кожного класу підготував назву, речівку, емблему, а рої старших класів продемонстрували уміння у виконанні вправ із стройової підготовки та крокуванні з піснею . Команди долали перешкоди, перетягували канат, добували “провізію”, визволяли “полонених”, “їздили на конях”.Свято пройшло весело та дружно.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/ce8488d0-3186-4978-9b89-50780a56fa4c.jpg)