9 листопада – в День української писемності та мови в бібліотеці Плесецької ЗОШ І-ІІІ з учнями 3 А класу був проведений бібліотечний урок “Українська мова- це наш дух, наша душа, наша пісня.” Під час заходу діти ознайомилися з історією виникнення свята, поглибили знання про Нестора Літописця та дізналися про його внесок у становлення та розвиток української мови. В кінці заходу діти декламували вірші про мову та була презентована книжкова виставка ” Мова – коштовний скарб народу”.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_21-39-07-208.jpg)