З метою розширення уявлення дітей про книги та виховання любові та шани до книги, поваги до людей, що працюють над її створенням, 4 грудня в шкільній бібліотеці Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 4-Б класу був проведений бібліотечний урок “Книга вчить, як на світі жить”. Під час заходу учні ознайомилися з бібліотечним фондом, довідниками, розширили свої знання про структуру книги, закріпили уміння вибирати та читати її, переглянули відео “Історія виникнення книги”.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/изображение_viber_2021-12-04_16-14-59-925.jpg)