Сьогодні у Плесецькій ЗОШ було проведено тематичний урок ”Приватність та соціальні мережі”. На уроці діти продивились кінофільм ”Соціальна дилема”. Після перегляду разом з психологом М.В.Фень діти аналізували, де можна залишати приватну інформацію у соціальних мережах, проговорили принципи Політик приватності і поміркували над рішенням щодо розголошення даних, адже персональні дані,тобто особиста інформація – це валюта XXІ століття.
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/изображение_viber_2021-12-04_18-40-01-003.jpg)