Сьогодні напередодні святкування Дня Соборності України здобувачі освіти Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до міжрегіонального телемосту “У єдності наша сила”, в якому взяли участь працівники директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України та НМЦ (НМК) ПТО 9 областей України. Учасники телемосту згадали історичні події, завдяки яким виникло державне свято, а також нагадали про 30-річчя заснування національних символів. Діти переглянули відео,де було представлено нетрадиційні презентації державних символів України: географічне положення, унікальні історичні та культурні пам’ятки, повідомлення про видатних діячів регіонів ( Київщини, Харківщини, Донецька, Луганська, Рівненщини та ін.).
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/Без-названия.jpg)