9 лютого весь світ відзначає Міжнародний день піци.
У тому вигляді, в якому ми знаємо і любимо піцу, вона вперше з’явилася в Неаполі (Італія), ще в 1830-ті роки.
Однак деякі кулінарні експерти запевняють, що її історія налічує тисячоліття, адже коржами з начинками ласували ще в античні часи.
Цей день, найгучніше святкують таки на батьківщині піци – у Італії. 9 лютого у Неаполі влаштовують грандіозний фестиваль «Pizzavillage» – найбільший фестиваль піци у світі, який триває тиждень. Найвправніші піцайоло з’їжджаються сюди, щоб продемонструвати свою майстерність. Крім того, влаштовуються різноманітні концерти та виставки. І, звичайно ж, скрізь продається величезна кількість найрізноманітнішої піци.
Піца – така дивовижна страва, що дбайливо приготована власноруч смакуватиме не менше, аніж у піцерії. Головне знати кілька секретів приготування тіста і томатного соусу. А начинки можна міксувати на свій смак.
Тож, нумо відзначати таке смачне свято, готуючи найсмачнішу піцу власноруч разом з дітками вдома. Учні 6-А класу Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів вже долучились до свята.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-09_15-57-28-172-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-09_17-10-53-915-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-09_17-11-28-039-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-09_17-11-28-650-768x1024.jpg)