З 23 по 29 травня 2022р. в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, що відбувається у рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі. Даний етап присвячений питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного стану.
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільми і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.
Свої знання з ПДР учні намалювали.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Дорога_помилок_не_-вибачає_Заковоротний-Андрій_16-років-721x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-13_16-04-05-249-714x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-29_19-45-37-816-1024x794.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-29_19-45-37-927-1024x600.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-29_20-44-01-194-1024x809.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-29_20-44-01-320-762x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Правила_-дорожнього_-руху_Бараненко-Вікторія_15-років.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Правила_памятай-життя_-зберігай_Настя-Рожок_13-років-1024x712.jpg)