Ось і настав цей урочистий і святковий день, коли здобувачі освіти Плесецької гімназії на навчання покликав перший дзвінок.
Після довгої літньої перерви діти з великим задоволенням та бажанням вчитися повернулися на уроки. Але, нажаль, сіли вони не за шкільні парти, а за учнівські столи у своєму домі. І причина цьому війна, яка триває в Україні.
Наші діти мужніють і дорослішають швидше, ніж зазвичай. І кожен з них хоче наслідувати своїх воїнів-захисників, щоб у недалекому майбутньому стати у перші ряди на відбудову нашої неньки України і приносити їй користь.
Юнаки та дівчата на першому онлайн уроці заглибились в історію нашої держави. А вчителі раді були бачити очі дітей хоча б з екранів моніторів.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_09-58-13-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Безымянный-1024x576.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-01_08-37-05-072-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-01_08-41-46-400-461x1024.jpg)