06.09 у 2-Б класі Плесецької гімназії проведено олімпійський урок на тему”Здоров’я сім’ї-здоров’я нації”.
На занятті діти мали змогу ознайомитись з тим, яке значення має спорт у житті кожної людини,які є види спорту,хто із спортсменів України прославив нашу націю на весь світ. Діти мали змогу розповісти про те, якими видами спорту займаються школярі нашої школи, які сім’ї в нашому класі можна назвати спортивними. Насамкінець хлопчикам та дівчаткам було запропоновано розучити новий комплекс вправ ранкової гімнастики та виконувати їх вранці після пробудження. Урок пройшов у дружній невимушеній атмосфері. Кожна дитина щось взяла корисне для себе.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-06_17-57-56-579-1024x640.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-06_17-58-07-303-1024x640.jpg)