Міжнародний день грамотності відзначається щорічно 8 вересня в усьому світі Організацією Об’єднаних Націй. Мета цього дня-відзначити,що грамотним бути модно і сучасно для кожної людини . Грамотність – важливий і незмінний інструмент,який необхідний для побудови інтегрованого й мирного суспільства. Грамотність дозволяє нам бути всебічно обізнаними : отримувати доступ до будь-якої інформації,розширювати свої життєві можливості та робити свій свідомий вибір у житті.
Урок грамотності сьогодні пройшов на уроці української мови у 6-б класі. Школярі писали диктант “Бабине літо”.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-08_13-09-41-272-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-08_13-10-00-167-1024x577.jpg)