Продовжуючи тиждень олімпійських ігор учні 3-А класу Плесецької гімназії ознайомилися з історією українського футболу, провели загально-розвивальні вправи з м’ячем та дізналися про правила правильного дихання під час виконання фізичних вправ.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-08_12-42-01-199.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-08_13-59-42-311-1024x566.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-08_14-00-09-901-1024x567.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Продовжуючи тиждень олімпійських ігор учні 3-А класу Плесецької гімназії ознайомилися з історією українського футболу, провели загально-розвивальні вправи з м’ячем та дізналися про правила правильного дихання під час виконання фізичних вправ.