Плесецька гімназія долучилась до “Всеукраїнського тижня протидії булінгу” . Сьогодні з учнями 2 класу було проведено годину спілкування ‘Дружба,як спосіб протидії булінгу”. Використовуючи терапевтичну казку ”Скріпка”, діти малу змогу зрозуміти, що може відчути скривджена дитина і спробувати уникнути такої ситуації у класі і в оточенні. Для того,щоб розібратись з такими поняттями як: дружба,друзі,товариші,приятелі,ми з дітками створили ”Квітку дружби”,яка допомогла нам у цьому. На завершення,дітки продивтлись мультфільм про справжніх,щирих друзів,адже так важливо мати приклад добрих взаємовідносин.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-13_17-28-43-117-1024x461.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-13_17-28-43-173-1024x461.jpg)