Соціально- психологічна служба Плесецької гімназії продовжує проводити заняття,які спрямовані на протидію булінгу в учнівському колективі. За допомогою комплекту метафоричних асоціативних карт ”Я і всі всі всї ” сьогодні на занятті,ми з дітьми програвали образливі,неприємні ситуації,в яких можуть опинитися дітки з класу. Також шукали шляхи ефективного виходу з конфліктних ситуацій,вчилися підтримці та доброму спілкуванню. Допомогти першокласникам розібратися з поняттям дружба-допомогло створення колективного колажу,де кожен учасник мав змогу висловитися і намалювати свою дружбу саме такою,якою вона є сьогодні для нього.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-14_17-38-05-542-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-14_17-38-05-596-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-14_17-38-23-059-1024x461.jpg)