Сьогодні у Плесецькій гімназії було проведено просвітницький захід, який спрямовано на ознайомлення учнів з поняттям,формами, структурою булінгу та конфлікту. Для того, щоб діти краще змогли зрозуміти ці поняття, було запропоновано змоделювати ситуацію булінгу та конфлікту у пісочниці. Використання пісочниці у роботі соціально- психологічної служби закладу, дало змогу дітям створити умови для відчуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвинула пошук шляхів виходу зі складної ситуації, а також сформувало навики відповідальної та безпечної поведінки.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_18-52-24-756-1024x461.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_18-52-37-631-1024x461.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_18-52-40-456-1024x461.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_18-52-47-577-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_18-52-57-386-1024x766.jpg)