Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру у 3-А класі пройшла година спілкування на тему: “Мир очима дитини” .
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308190883_1064518257540994_3857920873551902990_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308335887_1064518070874346_1059597950403197280_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308364162_1064518170874336_4809484457100624505_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308468475_1064518104207676_9125835582591111748_n.jpg)