4 жовтня – Всесвітній день тварин. Саме тому 5-7 жовтня за ініціативи Фонду «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в школах нашої країни проходить «IIІ Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!
6 жовтня учні 3-А класу нашої гімназії долучились до ІІІ-го Всеукраїнського уроку доброти. На уроці вчителька обговорила з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Переглянули відеоматеріали, пограли в ігри. Наприкінці діти поділилися світлинами своїх домашніх улюбленців та розказали, як вони за ними доглядають.
урок_доброти2022 #happypaw
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-06_13-13-13-211-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-06_13-13-14-633-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-06_13-13-16-047-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-06_13-13-16-969-1024x576.jpg)