Дякуючи ЗСУ, ми дочекалися того дня, коли наші захисники звільнили Херсон. Радісна звістка облетіла всю Україну: від півдня до півночі, від заходу до сходу.”Херсон наш!”.
Учні 5-а класу Плесецької гімназії з хвилюванням спостерігали за перебігом подій на фронті і вирішили підтримати наших воїнів та жителів Херсонщини, зобразивши кавун – символ херсонського краю.
Слава ЗСУ! Херсон- це Україна!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-03-28-606-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-03-40-419-1024x712.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-03-51-339-1024x580.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-04-11-394-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-04-24-970-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-04-40-455-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-04-56-879-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-05-40-089-576x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-05-55-207-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-06-06-827-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-06-27-288-1024x490.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-14_14-06-39-597-576x1024.jpg)