16 лютого до Дня єднання України в шкільній бібліотеці Плесецької гімназії було створено та презентовано онлайн-виставку «Ти у серці нашім, Україно, ти у серці нашім назавжди!»
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-02-15_13-56-43-016-768x1024.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
16 лютого до Дня єднання України в шкільній бібліотеці Плесецької гімназії було створено та презентовано онлайн-виставку «Ти у серці нашім, Україно, ти у серці нашім назавжди!»