З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчання пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в Плесецькій гімназії було створено та презентовано онлайн – виставку ” Найкраща Сотня в небо йде. Навіки пам’ять збережемо”.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-02-20_11-05-41-433-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-02-20_11-05-41-669-768x1024.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчання пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в Плесецькій гімназії було створено та презентовано онлайн – виставку ” Найкраща Сотня в небо йде. Навіки пам’ять збережемо”.