Сьогодні, напередодні Дня добровольця, у Плесецькій гімназії відбувся захід на честь цього великого для кожного українця свята.
Оскільки Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії –
повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність – величезна роль зараз відведена саме добровольцям.
Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини.
Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам у тилу.
Але саме ті Герої, які першими майнули на схід України в 2014 році, які першими прийшли у військкомати після 24 лютого 2022 року є головною опорою нашої Незалежності і свободи. Їм – наша величезна вдячність, наша любов і шана.
Зустріч учнів Плесецької гімназії із земляками-добровольцями стала потужним виховним моментом у формуванні юних патріотів України.
Щиро вдячні нашим Героям за можливість почути з перших вуст розповіді про нелегкі шляхи українських добровольців у новітній російсько-українській війні.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-05-418-1024x659.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-05-525-1024x598.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-05-637-1024x924.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-05-939-1024x617.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-06-092-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-186-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-257-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-328-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-395-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-474-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-541-1024x494.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-27-21-615-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_15-28-17-055-1024x473.jpg)