Сьогодні 19 квітня 2023 року в Плесецькій гімназії представниками Калинвської варти було проведено теоретично-практичне заняття з домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій. Учнів познайомили з вибуховонебезпечними предметами та правилами поводження при їх виявленні. Здобувачі освіти вчилися накладати турнікети для зупинки кровотечі, транспортувати травмованих з небезпечної зони, надавати допомогу при травмуванні грудної клітини та кінцівок, а також розбирати та збирати військову зброю.
Дякуємо представникам Калинівської варти за цікаве та змістовне заняття.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-46-767-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-47-639-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-48-138-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-48-668-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-49-242-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-50-424-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_12-37-50-839-1024x768.jpg)