26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 26 квітня в Плесецькій гімназії була створена та презентована книжкова виставка “Чорнобиль – біль України”. Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторилось подібне лихо.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_09-55-47-999-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_09-55-48-087-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_09-55-48-152-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_09-55-48-214-1024x768.jpg)