День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії. 26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.
Учні 3-А класу Плесецької гімназії провели годину спілкування на тему: “Чорнобиль – наш біль”. Переглянути відео та створили інформаційні плакати на задану тему.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-47-59-489-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-47-59-639-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-47-59-779-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-47-59-935-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-48-00-090-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-48-00-254-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-26_12-48-00-536-766x1024.jpg)