День Матері одне з найбільш зворушливих свят. Це особливий день в родині, державі і в нашій гімназії. Сьогодні – це свято, обпалене війною, але з гарячим серцем,великою внутрішньою силою та героїзмом українських мам.
11 травня у 4-х класах пройшла година спілкування на тему «Моя мама – найкраща!». Здобувачі освіти прослухали аудіоказку про маму, створили асоціативний кущ «Мама», а також власноруч виготовили вітальні листівки для своїх мам.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-11_16-45-15-803-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-11_16-45-15-981-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-11_16-45-16-188-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-11_16-45-16-363-1024x1024.jpg)