19 травня 2023 року в 2-Б класі Плесецької гімназії з дітьми було проведено годину спілкування на тему:” “Безпека на дорозі” .Протягом заняття школярі мали змогу повторити і вдосконалити десять головних Правил вуличного руху.Зокрема пригадали ,як безпечно перейти дорогу,де можна гратись,як іти від школи додому,що означають сигнали регулювальника тощо.
На занятті учні мали можливість переглянути відеофільм на тему:”Дітям про дорожні знаки” .Ознайомились з матеріалами дитячої літератури на дану тему.Також малюки з пластиліну створювали зображення дорожніх знаків.Заняття пройшло в дружній невимушеній атмосфері.Кожна дитина взяла для себе щось корисне і цікаве.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_08-58-55-607-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_08-58-56-206-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_08-58-59-943-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_08-59-13-225-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-36-41-271-1024x856.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-36-41-360-1024x785.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-36-41-510-1024x644.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-36-41-686-1012x1024.jpg)