Транспорт – наш вірний друг! Без нього ми не можемо уявити свого життя. Але щоб почувати себе в безпеці, потрібно знати правила безпеки на дорозі. Учні 8-а класу повторили правила учасників дорожнього руху та стали учасниками різних ситуацій на дорозі, вирішували задачі безпечного руху на пішохідному переході, в ролі велосипедистів. З’ясували роль світло відбивних стрічок. І впевнились у тому, що мають дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі . Безпека дорожнього руху – одне з найважливіших правил життя, якого потрібно неухильно дотримуватися.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-03-18-161-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-03-18-713-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-03-20-636-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-03-21-194-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-19_14-03-21-916-1024x766.jpg)