Щорічно 31 травня відмічається Всесвітній день відмови від тютюну. Вживання тютюну й тютюнового диму який негативно впливає на здоров’я протягом усього життя людини.
В рамках цього дня соціально-психологічною службою Плесецької гімназії , з метою популяризації здорового способу життя, заохочування гімназистів до профілактики шкідливих звичок було проведено інформаційну бесіду зі здобувачами освіти 6 –х класів на тему «ВЕЙП – МОДНИЙ ДЕВАЙС ЧИ ЗБРОЯ УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ?» В процесі спілкування, ми інформували дітей про негативний вплив електронних сигарет, про ризик розвитку залежності від паління, набуття нових та ускладнення наявних захворювань. Та сформували у підлітків правильний вибір щодо недоцільності згубних звичок.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-48-38-754.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-48-48-512.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-49-03-173.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-49-21-296.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-49-53-532.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-31_11-54-29-994-1024x819.jpg)