Протягом Тижня безпеки дорожнього руху з учнями 3-А класу була проведена година спілкування «Безпечна дорога додому» та гра-подорож «Твій друг- дорожній рух». Третьокласники знайомилися з найважливішими правилами дорожнього руху, вчилися орієнтуватися на вулицях села за допомогою дорожніх знаків.
Діти пообіцяли вчителю дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі від дому до школи та вулицях села.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-29-59-742-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-00-168-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-00-585-1024x768.jpg)