Протягом Тижня безпеки дорожнього руху із здобувачами освіти 2-Б класу була проведена година спілкування «Безпека руху на дорозі”. Другокласники знайомилися з найважливішими правилами дорожнього руху, вчилися читати дорожні знаки. Дуже сподобалося дітям виконувати цікаві завдання з теми (відгадувати загадки, складати прислів’я, розгадувати ребуси). Зацікавила також і практична робота ( виготовлення світлофора).
Діти добре засвоїли, що дотримання правил безпечної поведінки на дорозі – одна із головних умов збереження здоров’я і життя людини.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-53-59-344-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-03-507-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-07-005-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-12-186-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-16-028-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-18-418-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-08_16-54-19-781-768x1024.jpg)