Олімпійський тиждень для учнів 3-А класу проходить під девізом: «Ми – майбутні чемпіони». Здобувачі знань знайомляться з історією Олімпійських ігор, дізнаються про чемпіонів рідного краю, залюбки виконали тестові завдання «Джерела здоров’я».
Третьокласники демонстрували спритність під час спортивної гри у футбол та змаганнях з обручами.
Весь цей час панував бадьорий настрій, діти зрозуміли важливість постійної рухової активності для зміцнення здоров’я.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_19-05-43-281-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_19-06-56-122-1024x768.jpg)