Соціально-психологічна служба продовжує свою діяльність щодо попередження булінгу в освітньому середовищі. Учні знайомляться з цікавими та корисними матеріали, що мають характер просвітництва та мету профілактики конфліктів і насилля.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_14-31-21-712-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_14-31-42-860-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_14-32-01-714-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_14-32-12-291.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_14-32-24-160.png)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Соціально-психологічна служба продовжує свою діяльність щодо попередження булінгу в освітньому середовищі. Учні знайомляться з цікавими та корисними матеріали, що мають характер просвітництва та мету профілактики конфліктів і насилля.