Найцінніший скарб для людини – здоров’я. Спорт допомагає підтримувати і покращувати наш фізичний стан. Доброю традицією нашої гімназії є проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури і спорту. Сьогодні 5-а клас показав, що дружить зі спортом. Звичайна зарядка кожного дня – це вже крок до фізичної підтримки. На 1 уроці, хто ще не прокинувся, рухливі вправи пожвавили настрій. Змагалися у віджиманні, бігу на коротку дистанцію, стрибках та інших вправах. Для дітей це вже були маленькі олімпійські ігри. Всі учні виконували рухи на відмінно.
5 -А – так ТРИМАТИ!!!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-15_12-32-18-978-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-15_12-32-19-272-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-15_12-32-19-532-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-15_12-32-19-837-1024x768.jpg)