На сьогодні для нашої 🇺🇦держави це свято є особливо значущим. Кожен українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про перемогу, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях…
Сьогодні у 1-х класах Плесецької гімназії відбулася година спілкування під гаслом «Ми за Мир». Де учні дізналися про походження свята, переглянули відео та виготовили листівки.
Бажаємо миру в усьому – миру в сімʼях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-29-116-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-29-281-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-29-522-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-30-439-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-30-667-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-21_12-59-30-835-1024x1024.jpg)