28 вересня в бібліотеці Плесецької гімназії створена виставка ” Вічно жива спадщина”, присвячена 105- річниці до дня народження видатного педагога сучасності, вченого зі світовим ім’ям, вчителя, директора Павлинської середньої школи, талановитого письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Творча спадщина Василя Сухомлинського: понад 40 книг, 600 статей, 1500 казок, творів, легенд, притч, новел, оповідань для дітей. Праці педагога видано 53-ма мовами світу загальним тиражем понад 15 млн. примірників.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-28_10-24-32-786-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-28_10-24-32-887-768x1024.jpg)