20 жовтня в 3-Б і 3-А класах Плесецької гімназії було проведено свято книги під гаслом “Книжка – міст у світ знань”, присвячене Всеукраїнському місячнику бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Готуючись до заходу, діти малювали малюнки про книгу, ілюстрації до улюблених творів, вчили прислів’я, крилаті вислови українських письменників про значення книги в житті людини. Декламували вірші.
Класні керівники підготували для здобувачів освіти цікаві конкурси, розваги, літературні вікторини “Сторінками улюблених українських казок”, “Сучасні українські письменники – дітям.”
Цікавими і змістовними були розповіді учнів про улюблену книгу.
Залюбки діти оформили книжкову виставку ” Книги – наші друзі”.
Учні пообіцяли любити і шанувати книгу в повсякденному житті та зростати активними читачами.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-18-835-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-19-125-1024x590.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-19-365-1024x446.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-19-713-1024x456.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-26-151-1024x641.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-26-360-1024x684.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-26-501-1024x581.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-26-678-1024x541.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-20_16-04-26-874-1024x572.jpg)