Цього року День писемності та рідної мови ми відзначаємо 27 жовтня. За православним календарем – це день вшанування послідовника творців слов’янської писемності Кирила й Мефодія – Нестора- Літописця. Всі ми розуміємо, що мова – це генетичний код нації. І сьогодні, в тяжкий час для України, наша мова повинна бути невід’ємною частиною в житті кожного українця. Ось і 5-класники з нагоди свята організували мовний конкурс- подорож під гаслом “Плекаймо мову!” Учні показали свої знання, продемонстрували, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови. Гарні малюнки та листівки-гасла говорять, як щиро ми поважаємо нашу перлину – МОВУ! На уроці української мови учні 5 класів писали диктанти. Ще раз перевірили, як засвоюють правила з орфографії та пунктуації. Протягом дня діти намагалися розмовляти чистою літературною мовою, усвідомлюючи, що це наш обов’язок : ОЧИЩАТИ, ШАНУВАТИ, БЕРЕГТИ дорогий кожному українцю скарб – РІДНУ МОВУ!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-55-55-171-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-55-55-524-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-56-17-910-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-56-37-097-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-56-37-461-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-56-48-928-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-57-07-386-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-57-07-835-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-57-29-021-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_12-57-39-220-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_13-00-30-255-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-27_13-00-31-622-768x1024.jpg)