Сьогодні здобувачі освіти Плесецької гімназії 2-Б класу переконался, що “Доброта врятує світ”. З пізнавального відео діти дізналися історію свята, розповіли про свої добрі справи. Мали змогу практично продемонструвати деякі з них. Активно обговорювали Правила доброти. Сподобалось учням бути і учасниками вікторини з даної теми. Із задоволенням гралися (вправа “Асоціативний кущ”…), заповнювали “Валізу добрих вчинків”, із пазлів складали прислів’я про добро, розмальовували малюнки доброти. Ніхто з дітей не залишився байдужим💟💗.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-55-697-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-56-256-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-56-400-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-56-638-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-56-848-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-49-57-029-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-50-31-140.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-51-02-311.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_17-58-42-805-768x1024.jpg)