16 листопада у 3-Б класі Плесецької гімназії проведено практичне заняття на тему: “Для чого потрібні дорожні знаки?”. Протягом заняття діти поглибили свої знання про необхідність дотримання Правил вуличного руху, ознайомились з дитячими ілюстраціями на дану тему. Пояснювали значення кожного малюнка. Робили певні висновки. Діти розіграли сценку:”Допомагаємо незрячому перейти дорогу”, “Переводимо через дорогу малюка”. Насамкінець учні малювали та виготовляли з пластиліну дорожні знаки, пояснювали їх значення.
Заняття пройшло в теплій дружній атмосфері. Кожен здобувач освіти узяв для себе щось корисне і потрібне.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-36-068-1024x550.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-36-333-1024x584.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-36-545-1024x951.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-36-759-992x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-37-061-1024x796.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_17-07-39-282-812x1024.jpg)