До Міжнародного Дня толерантності в Плесецькій гімназії соціально-психологічна служба провела заходи: « Мандрівка в країну толерантності», в якому взяли участь учні 2-х класів, та «Толерантним будь скрізь і всюди» для учнів 5-х класів. Метою яких стали ознайомлення учнів з історією свята та передумовами його виникнення; познайомити з поняттям «Толерантність»; виявити основні риси толерантності; сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; сприяти усвідомленню того, що добро слід починати із себе.
Отже, будьмо толерантними та прямуймо до нашої Перемоги!
Слава Україні!
Героям слава!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-17-20-736.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-17-48-020.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-18-16-447.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-20-54-034-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-20-54-352-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_13-20-54-967-768x1024.jpg)